• wizja i misja

• Misja przedszkola

Rodzice są naszymI sprzymierzeńcami i sojusznikami w organizacji procesu wychowawczo-dydaktycznego.

Jesteśmy współpartnerami, dążącymi do wspólnego celu, jakim jest dla nas DZIECKO.
           Przedszkole wyposażone jest w atrakcyjne pomoce dydaktyczne, oddziałujące na wyobraźnię, rozwijające twórcze myślenie dzieci.
           W atmosferze integracji uczymy szacunku, życzliwości, rozumienia i akceptacji dla siebie i dla innych.
           W naszym przedszkolu każde dziecko jest jednakowo ważne i kochane.
           Każdemu dziecku zapewniamy wszechstronny i bezpieczny rozwój zgodny z jego indywidualnym tempem rozwoju.
           Kształtujemy postawę przynależności do swojego kraju w zjednoczonej Europie.
           Przedszkole wprowadza dziecko w świat wartości uniwersalnych: piękna, dobra, prawdy i miłości, pośredniczy w przyswajaniu norm postępowania etycznego.
           Kadra pedagogiczna ciągle doskonali swoje umiejętności. Jest innowacyjna i twórcza.
           Wykorzystujemy naturalna potrzebę ruchu i eksplorowania otoczenia tak, aby dziecko żyło w zgodzie z własnym ciałem i umysłem, w harmonii z otaczającym światem i przyrodą.

Wizja przedszkola

:)PRZEDSZKOLE JEST PLACÓWKĄ NOWOCZESNĄ, PRZYJAZNĄ, INNOWACYJNĄ, PRZYGOTOWUJĄCĄ DZIECI DO PODJĘCIA NAUKI

:)W SZKOLE, NASTAWIONYCH NA OSIĄGANIE SUKCESÓW

:)PRZEDSZKOLE UMOŻLIWIA WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH WSZYSTKIM DZIECIOM ORAZ UWZGLĘDNIA W SWOICH DZIAŁANIACH POTRZEBY ŚRODOWISKA